wtorek, 2 kwietnia 2013

Konkurs ♥

Hej ludzie!!
Dobija mi 1000 wyświetleń!
Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa. Wpadłam na pomysł by zrobić konkurs na najlepszego imagin'a. Polegać on będzie na tym by napisać imagin i wysłać go na ten e-mil : 1912001@wp.pl
Ja wszystkie przeczytam wybiorę najlepszy, zamieszczę go na moim blogu oraz polecę waszego bloga (jeśli go macie) musicie tylko wysłać go razem z imagin'em. Mam nadzieje że was zachęciłam ~ Viv 
ps: imagin może być o JB lub 1D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz