Siedziałam tak chyba jeszcze godzinę gdy nagle do mojego pokoju "bezczelnie" wtargneła moja kochana (czujesz ten sarkazm) siostrzyczka Ada
-Vera szykuj się idziemy na miasto- wykrzyczała mi do ucha
-buuuu... Ale mi się nie chce-warknełam
-nie ma "nie" idziesz i koniec- powiedziała obrażonym tonem- ze mną nie chcesz iść? ze mną ?-spytała nie dowierzając
-tak, tak z tobą- odpowiedziałam jej rozbawiona
Ada wyszła fochnięta z pokoju i wrzasneła
-za 20 min na dole
-ugrh... ok
Co miałam zrobić ubrałam się w zestaw, umalowałam się i uczesałam się i byłam gotowa.
Zeszłam na duł i spojrzałam na Adę była ubrana uczesana i umalowana.
Zadowolone poszłyśmy na miasto kupiłyśmy dużo, dużo rzeczy.
Potem postanowiłyśmy iść do MilkShake City, usiadłyśmy przy stoliku zamówiłyśmy shake' i ja zamówiłam czekoladowo truskawkowego, a Ada taka ada zamówiła sobie swojego ulubionego uwaga! uwaga! shake' a 1D.
Ale to u niej normalne zawołali nas byśmy po nie przyszły więc ruszyłyśmy gdy już miałam iść z powrotem jakiś kołek na mnie wpadł
-Jezu gościu uważaj!!!!
-Chryste przepraszam nic ci się nie stało?
-nie, nic tylko leżę na podłodze z shake'm na buzi i na mnie leży jakiś nie znajomy chłopak naprawdę nic się nie dzieje- powiedziałam z sarkazmem
-ha ha ha śmieszna jesteś-powiedział śmiejąc się-
-wiem taki mój urok... Ale jak już chcesz być pomocny to może byś mi tak pomógł ?
-ok, ok a tak a pro po nazywam się Louis, Louis Tomlinson lub Loui Tomo jak wolisz - wyszczerzył te swoje białe ząbki. Gdy mnie "podniósł" spojrzał mi głęboko w oczy, dopiero teraz zauważyłam jakie ma błękitne oczy, takie piękne i tak kryształowe. Ja po prostu w nich zatraciłam. Gdy się "przebudziłam" odpowiedziałam
-Ja Veronica, Veronica Jejms -powiedziałam ledwo co utrzymując śmiech
-Co Cię tak śmieszy ?-spytał
-masz.... masz... masz coś na nosie- powiedziałam nie mogąc opanować śmiechu
Louis zrobił "zeza" i spojrzał na swój nos wyglądał tak śmiesznie że znowu wybuchłam panicznym śmiechem
-ej co to ?
-to kawałek truskawki-powiedziałam już opanowując śmiech
-ok więc tak jeśli chcesz możesz dosiąść się do nas...-chciał powiedzieć ale mu przerwałam
-jak to NAS?-powiedziałam zdziwiona
-no nas patrz tam siedzi moja "paczka" Niall Zayn Harry i Liam -odpowiedział z uśmiechempokazując na grupkę chłopaków dyskutując nad czymś zawzięcie
-dobrze tylko ja też nie jestem sama jest ze mną moja siostra Ada... ale zaraz zaraz, no tak czyli jest ze mną moja siostra Ada i moje 3 przyjaciółki Sus (Zuza Białek),i Kate (Kasia Wiśniewska) więc niezła będzie grupka ha ha ha ha -zaśmiałam się -ale jak nie będą przeszkadzać to mogę je zawołać lecz ostrzegam te trzy wariatki są waszymi mega, mega fankami albo inaczej mega, mega psycho fankami-lekko się zarechotałam a Lou już prawie "turlał" się ze śmiechu-ej to są moje przyjaciółki- powiedziałam bardzo poważnie, Lou zrobił się czerwony jak burak ale udawał że spoważniał za bardzo mu to nie wychodziło-ha ha ha ha Lou... sz...szko...szkoda... że nie ... widziałeś .... swojej miny ha ha ha ha ha ha ha ha...
CDN...
**********************************************************************************************************************************
Hejka kociaczki to znowu ja :D
Więc mamy 1 rozdział tak na serio to w tym rozdziale zostały wylane moje poty ha ha ha a tak na serio to na prawdę się nad nim trudziłam *_* mam nadzieje że się spodoba :*
buziaki Wera
fajne :*
OdpowiedzUsuńowww... dzięks
OdpowiedzUsuń