Siedziałam zapłakana przed oknem mojego pokoju i myślałam czemu wszystko nie może być jak w bajce.
Urodzić się, dorosnąć, wyjść za księcia z bajki i po prostu umrzeć szczęśliwie w atłasowym łóżku mając 100 lat. Siedziałam tak i myślałam chyba z 4 godziny i nie mogłam dość do odpowiedzi "CZEMU JA MAM TAKIEGO CHOLERNEGO PECHA ?? "
śliczne ale pisz dalej :)
OdpowiedzUsuńok
OdpowiedzUsuń