poniedziałek, 25 lutego 2013

♥ Prolog ♥

Siedziałam zapłakana przed oknem mojego pokoju i  myślałam czemu wszystko nie może być jak w bajce.
Urodzić się, dorosnąć, wyjść za księcia z bajki i po prostu umrzeć szczęśliwie w atłasowym łóżku mając 100  lat. Siedziałam tak i myślałam chyba z 4 godziny i nie mogłam dość do odpowiedzi  "CZEMU JA MAM TAKIEGO CHOLERNEGO PECHA ?? "

2 komentarze: