-otwórz to zobaczysz !
-Lou on jest cudowny !
-Ciesze się że ci się podoba i jeszcze raz Kocham Cię !
*********************************************************************************************************************
Gala minęła nam bardzo przyjemnie, lecz zaraz po tym miały być After Party my z dziewczynami nie za bardzo byłyśmy zadowolone gdyż uważałyśmy że chłopacy trochę przecholują z procentami i będzie problem.
Siedziałam tak i myślałam gdy nagle zadzwoniła do mnie moja i Ady Kuzynka z Polski Karolina
ROZMOWA TELEFONICZNA
-Hi, Verka mam propozycję - powiedziała ucieszona jak nigdy dotąd
-Carolina Hej! No mów o jaką propozycję ci chodzi bo nie mogę się doczekać-powiedziałam lekko zdziwiona gdyż Cara dzwoni tylko jak czegoś na prawdę potrzebuję albo ma doła
-No bo wiesz chciała bym przyjechać do was na rok by zobaczyć jak mieszka się w Londynie - powiedziała niepewnie
-OMG! jasne że możesz nawet teraz - zaśmiałam się
-Ale jest problem-zająknęła się-jak mogę to muszę zabrać ze sobą Kaję (młodszą siostrę Cary)
-Bosz czy ona musi się wszędzie wpieprzać -zdenerwowałam się
-no niestety mama powiedziała że albo ją biorę albo nici z Londynu -odp. z niesmakiem
-No naprawdę "niestety" -warknęłam
-Ale ta mała wiedźma nie zepsuje nam zabawy co nie ?
-oczywiście !
-Oki to ja Verka kończę pozdrów dziewczyny pa buziaki, a i masz pozdrowienia od Mamy
-Dzięki pa pa
KONIEC ROZMOWY
Tak dla sprostowania Kaj (Kaja) to mała wredna głupia i chora wiedźma ma dopiero 14 lat a myśli że jest pępkiem świata jest do bólu szczera i grry... nie mam słów mały potwór :b
Siedziałam tak na kanapie gdy nagle do mnie podbiegł Harry podniósł mnie i namiętnie pocałował.
Próbowałam się wyrwać ale nic był za silny więc dałam mu z liścia i pobiegłam po Adę ale ona na moje zdziwienie CAŁOWAŁA się z NIALLEM więc pobiegłam do Sus ona jako jedyna razem ze mną nie piła dużo gdyż miałyśmy pilnować dziewczyn żeby nie zrobiły niczego głupiego.
-Sus... Sus...
-O Chryste co się stało
opowiedziałam jej całe zdarzenie.I dopiero na koniec zobaczyłam że nigdzie nie ma Louisa.
Zaczęłam panicznie chodzić po całym klubie gdy nagle zauważyłam to czego nigdy nie miałam zobaczyć a mianowicie Louis całował się jak to mi Zayn powiedział Eleanor "przyjaciółką" Louisa.
Podleciałam do niego dosłownie odciągnęłam go od Eleanor
-Lou co się dzieje
-ty mi się pytasz co się dzieje !!-krzyknął
-tak-powiedziałam tak na prawdę już domyślając się że widział to czego nie miał zobaczyć
-jak ty możesz całować się z Harrym to ja mogę z Eleanor -prychnął parszywie
spojrzałam na dziewczynę była nawet ładna ale zupełnie upita rozpłakałam się jeszcze bardziej chwyciłam torebkę wyciągnęłam telefon zadzwoniłam po taksówkę i pojechałam do domu po drodze napisałam sms do Sus że źle się czuję i jadę do domu.
Po 20 minutach byłam na miejscu była dopiero 22:36 więc poszłam się umyć ubrać (bez torby) usiadłam przy moim oknie "zwierzeń" zaczęłam panicznie płakać potem pamiętam tylko ciemność i trzask.
Obudziłam się w moim pokoju ale nie tam gdzie chyba zemdlałam tylko na moim łóżku a obok mnie leżał CO?! Louis co on tu do kurwy nędzy robi ?
-Louis co ty tu robisz?-traciłam cierpliwość
-yyyy... ja .. to znaczy zayn mi wszystko wytłumaczył przepraszam -zrobił smutną minkę
-ja, ja ja nie wiem
-Veronicka proszę wybacz mi-zwrucił się do mnie jeszcze raz
-nie wiem -powiedziałam ledwo słyszalnie
-proszę daj mi ostatnią szansę-powiedział z lekko podniesionym tonem
-ale ostatnia żadnej innej nie będzie -lekko się uśmiechnęłam.Louis wstał podniósł mnie i obkręcił tak jak w filmach. Jedną rzecz wiem Ja go na prawdę kocham .
-Ok Lou ja się ubieram i zejdę na duł a ty, rób co chcesz
Poszłam do łazienki odświeżyłam się lekko umalowałam uczesałam moje długie włosy ale zostawiłam je rozpuszczone i ubrałam się zeszłam na duł pocałowałam Lou ...
CDN...
hej więc mamy 5 rozdział :D
co chcecie żeby zdarzyło w 6?
Niech któraś z dziewczyn zajdzie w ciążę ... !!!! ^^ Heh .. Fajny rozdział :D
OdpowiedzUsuńdzięks a co do pierwszego może kiedyś
OdpowiedzUsuń