środa, 27 lutego 2013

♥ 6 ♥

Poszłam do łazienki odświeżyłam się lekko umalowałam uczesałam moje długie włosy ale zostawiłam je rozpuszczone i ubrałam się zeszłam na duł pocałowałam Lou ...


*********************************************************************************************************************

-Moja księżniczka już wstała-odezwał się z uśmiechem 
-to samo mogła bym spytać się tobie mój księciu - odpowiedziałam 

-ooo... widzę że nasze gołąbki już wstały ?- spytałam widząc jak po schodach schodzi Sus z Zaynem 
-czemu od razu gołąbki-powiedział zayn
-nie chce nic mówić i wtrącać się do wszej iście ciekawej rozmowy ale zayn czemu wasze (czyt. Sus i zayna) łóżko tak skrzypiało i miałem wrażenie że co chwila obija się o ścianę- spytał ciekawski Loui.
W tej chwili Sus i Zayn puścili Buraka z ja i Lou turlaliśmy się dosłownie ze śmiechu po podłodze.
-Ale zabezpieczyliście się chociaż ?- spytał Lou znowu zaczynając się śmiać 
-Boże Lou daj im się nacieszyć miłością- powiedziałam 
-Taa... Ale jak ja chcę się nacieszyć miłością z tobą to nic - w tej chwili ja stanęłam przy lodówce i dosłownie waliłam w nią głową 
-Louis ja cię zabiję po prostu zabiję -zaczęłam za nim biec i dogoniłam go przy "naszym" pokoju gdy szukał klucza w kieszeni. Wleciałam do pokoju jak strzała i zaczęłam gilgotać Louisa.
On położył się na łóżku i zaczął mnie całować od krótkich muśnięć po namiętne pocałunki a potem każdy powinien wiedzieć jak to się skończyło XD 
Obudziłam się o 20:30 spojrzałam w bok i zobaczyłam słodko śpiącego Louisa wyglądał tak słodko jak mały chłopczyk.
Wstałam i zauważyłam że jestem naga szybko wzięłam z podłogi koszulkę Lou założyłam ją na siebie podeszłam do szafy i wyciągnęłam zestaw (bez okularów i torby) włosy zostawiłam rozpuszczone.
Gdy wychodziłam zauważyłam Louisa Na podłodze masującego sobie tyłek.
-ha ha ha ha ha Lou co ty zrobiłeś ?
-chciałem się do ciebie przytulić i... no i spadłem -powiedział lekko zawstydzony 
-oj, Lou Lou 
-no co?
-nie nic -zachichotałam 
Zeszłam na duł oczywiście nie obyło się bez "złośliwych" uwag.
Siedzieliśmy tak chyba z godzinę i dowiedzieliśmy się że idziemy na imprezę.
Poszłam więc na górę ubrałam się założyłam sexy bieliznę i byłam gotowa .
Zeszłam na duł a tam czekała już Ada Sus i Kate wszystkie wyglądały wspaniale tak jak chłopcy.
Idąc na imprezę zauważyłam że Ada i Niall trzymają się za ręce czyżby ... Nie to nie możliwe A morze jednak łiii... ale się cieszę ta dwójka miała się ku sobie od początku.
Ale na razie wiem że Kate chodzi z Liamem, Sus z Zaynem, Ja z Louisem , a Harry no właśnie Harry jest wolny a to niespodzianka nasz pan FLIRCIARZ jako jedyny jest wolny trzeba będzie coś na to poradzić ;)
Do klubu doszliśmy bardzo szybko tam tańczyliśmy wygłupialiśmy się okazało się że to impreza zamknięta i są tam takie gwiazdy jak JB, Jay- Z, Rihanna, Katy Pery, Beyonce, oraz Demi Lovato.
Ja przynajmniej tylko tyle poznałam. Siedziałam tak chwilę i postanowiłam pójść do toalety poprawić makijaż. Wchodzę do w-c a tam co widzę Adę i Nialla w jednej z kabin robiących TO.
Wyszłam po cichu i zaczęłam się panicznie śmiać gdyż zauważyłam że na drzwiach napisane jest że toalety się popsuły jak i zabezpieczenia drzwi. Nagle podszedł do mnie Lou pytający co się stało opowiedziałam mu całe zajście on zaczął śmiać się razem ze mną nasza kochana parka.

























Brak komentarzy:

Prześlij komentarz