*********************************************************************************************************************
-Ok Lou ja idę spytać się dziewczyną czy się dosiądą a ty idź do swojej watahy ha ha-więc poszłam
JUŻ PRZY STOLIKU DZIEWCZYN
-mmmmm... Vera co ty tam z tym przystojniakiem robiłaś ?-zapytała mnie moje zboczona siostrzyczka
-mmmm... Ada szłam do naszego stolika i ten "nieznajomy" wylał na mnie mojego pysznego shake' a , i potem mnie przepraszał, a teraz uwaga to był LOUIS TOMLINSON tak ten Loui...-nie mogłam dokończyć gdyż moje kochane towarzyszki mi przerwały krzykami i piskami
-aaaaaaaaaaaa o ku*** Vera naprawdę Lou ty widziałaś Tomlinsona tego Tomlinsona -wrzeszczała na całe gardło Ada ale nie zapomnijmy że byliśmy w MilkShake City ja osobiście myślałam że one z podniecenia zaraz w ciążę zajdą po prosu skakały po całym lokalu. Ale gdy zauważyły że patrzy się na nich całe pomieszczenie włącznie z chłopakami z 1D uspokoiły się i w ich obronę stanęłam ja
-Boże nigdy nie widzieliście ludzi psychicznych no hallo !-po tym chłopaki zaczęli się śmiać a dziewczyny szczeliły udawanego focha
-oj dziewczyny chłopaki z 1D tu idą - powiedziałam
-pff... co my jesteśmy głupie żeby ci uwierzyć ?- rzuciła Sus
-yy... hej dziewczyn jestem Zayn a wy ?-spytał niepewnie mulat o bosko czekoladowych oczach
-OMG! - krzyknęła Sus- To przecież Za... Zay...Zayn Mmm...Malik OMG! ale nie ogar Borze łapcie...-te ostatnie słowa wypowiedziała jakby zaraz miała zasnąć i się nie myliłam po chwili Sus runeła w ramiona Zayna jak kamlot
-ha ha ha ha ha - tylko to można było usłyszeć w całym barze ciągłe -ha ha ha ha ha ha
-yym... ej może ktoś pomoże a nie sticie jak takie słupy soli co bałwany ?-spytał zayn patrząc wprost na Lou i gromadkę
-No jasne, może połóż ją na krzesła ?- spytał chłopak ze słodkimi dołeczkach w policzkach i cudownie lokowanych włosach
-ta masz rację- powiedział zdenerwowany Zayn
-Ej to nie fair Ciebie Zayn to poznała a co z pozostałą 4/5 1D co ?-jak zawsze wtrącił się wspaniałomyślnie Lou
-E tam, ty masz Vere - w tej chwili ja i Lou spłonęliśmy rumieńcem, a ja przez Adę miałam ochotę zapaść się pod ziemię...
CDN...
*********************************************************************************************************************
Hej koty!mamy 2 sweet rozdział cieszycie się ?
Mam nadzieję że reszta moich opowiastek też wam się spodoba :D
Całusy Verka ♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz