sobota, 2 marca 2013

♥ 10 ♥

Przeczytaj to na dole !!!!!!!!







Następnego dnia we wtorek zadzwoniła do mnie Carolina zapytała czy może przyjechać jeszcze dziś bo ostro pokłóciła się z Mamą. Ja oczywiście się zgodziłam, ale miałam wątpliwości co do Kai gdyż nie wiedziałam co wywinie ale w razie co zawsze jest strych albo pogrożę jej zabraniem kosmetyków ha ha ha ona wtedy chyba mnie zabiła.
Więc tak Carolina miała przyjechać w środę o 6 więc tak też się obudziłam ale obiecałam Adzie że obydwie pojedziemy po nią więc także obudziłam Adę.
Potem poszłam do siebie do pokoju wzięłam zimny prysznic nie mocząc włosów, a że na dworze rano w Londynie jest niezbyt ciepło ubrałam się i zeszłam na dół gdzie już stała ubrana naprawdę co jak co ale ta dziewczyna naprawdę umie się ubrać. Więc pojechałyśmy moim cudeńkiem na lotnisko gdzie czekały już Cara i nasza mała złośnica Kaja która już na wstępie zaczęła drzeć się na całe lotnisko
-Jasna cholera Carolina zobacz nasze księżniczki raczyły się zjawić -wrzasnęła
-Kaja po pierwsze piałyście być o 6 więc tak też przyjechałyśmy po drugie jak ty do jasnej cholery jesteś ubrana zaraz idziemy do w-c i się przebierzesz bo tak na pewno nie pojedziesz do naszego domu gdyż mamy gości, a i pytanie do ciebie Carolina jak ty z nią wytrzymujesz ?-zapytałam nieźle wkurzona
-Jakoś się przyzwyczaiłam
-A i jeszcze jedno ty tu przyjechałaś na okres próbny na miesiąc ale jak w ten miesiąc coś większego przeskrobiesz to żegnaj Londynie - pomachałam teatralnie ręką i słodko się uśmiechnęłam na co Ada i Carolina lekko i prawie bezgłośnie zachichotały a Kaja stała aż czerwona ze złości choć podejrzewam że to może być jej makijaż XD
Dojechaliśmy do domu gdzie Louis siedział przed TV z Liamem, Harrym i wcinał marchewki, a Niall siedział z Kate w kuchni i chyba coś pichcili
-Ludzie jesteśmy -wydarła się Ada i jak na zawołanie wszyscy się zbiegli
-dziewczyny przedstawiam wam Luisa, Nialla, Liama, Harrego, Kate i Zay... zaraz zaraz gdzie jest Zayn ?-wymieniałam wszystkich pokazując delikatnym ruchem ręki, ale gdy chciałam wymienić Zayna jego nie było
-Od wczoraj nie wychodzi z pokoju zamknął się w sobie - powiedział ze smutną a zarazem bezradną miną Liam
-O jasna cholera to 4/5 1D -wrzasnęła na całe gardło Kaja która dopiero teraz uświadomiła sobie kim są chłopaki ...




Hej Kochni!
Więc zapomniałam dodać na początku obrazki domów itd... więc dodaje teraz 
Dom    
Salon
kuchnia
Pokój Very
Pokój Ady
Pokój gościnny 1
Pokój gościnny 2




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz