"to nie możliwe powtarzałam". Chłopak którego kochałam ponad życie wyjeżdża za dwa dni i to na 6 miesięcy w trasę.
-Louis ale my... my się nie rozstaniemy?-zapytałam szlochając
-Kochanie skąd ten pomysł, ja nie zostawię Cię nigdy przenigdy moja śmieszko - pocałował mnie namiętnie
-Kocham cię -powiedziałam
-Ja ciebie też kotku-znów mnie pocałował
Czekaliśmy na wszystkich 15 minut. Wyszli chłopacy byli ubrani w te śmieszne jednoczęściowe dresy, a następnie wyszły dziewczyny (Ada, Kate, Cara, Kaja, Susanna, Tatiana, Sus) Filip ubrał się tak. Tak wyszykowani włożyliśmy walizki do minibusa sami wsiedliśmy i odjechaliśmy.
2 I PÓŁ GODZINY PÓŹNIEJ LONDYN
Wysiedliśmy z prywatnego samolotu chłopaków i oczywiście na powitanie wyskoczyli paparazzi i kamerzyści. my przy pomocy ochroniarzy przemknęliśmy przez tłum i ruszyliśmy do wyjścia.
30 MIN PÓŹNIEJ DOM
-Jest w końcu w domu -wrzasnął Niall przy wyjściu
-tak w końcu -odpowiedzieliśmy
Rozpakowaliśmy się i wszyscy usiedliśmy przed TV
-yyyy... Sus możemy porozmawiać -zapytał Zayn nerwowo drapiąc się w tył głowy
-nie mamy o czym -odpowiedziała oschle Sus
-owszem mamy -zayn nie wytrzymał i podniósł ton
-dobrze ale tylko 10 minut
OCZAMI SUS
Poszliśmy na górę ja usiałam na łóżku a Malik na fotelu
-No bo Sus ja wtedy w aptece byłem wkurzony na maksa no bo ja ... ja cię kocham i nie mogłem dopuścić do siebie myśli że ty robiłaś TO z kim innym i po prostu nie wytrzymałem. Kocham ciebie i kocham nasze dziecko -powiedział łamiącym się już głosem
-nie! Zayn nie ma nas i naszego dziecka jesteśmy ja i moje dziecko, a ty nie wliczasz się do naszej rodziny nigdy więcej -rozpłakałam się
-Dobra! To teraz spójrz mi w oczy i powiedz że mnie nie kochasz -powiedział
-Ja ... ja nie mogę. Kocham Cię każdego dnia jeszcze mocniej. Ale nie mogę...-Malik nie pomógł mi dokończyć
-niby dla czego -zapytał i zaczął małymi kroczkami zbliżać się do mnie aż w końcu nasze usta złączyły się w namiętnym pocałunku aż zrobiliśmy TO
OCZAMI ADRIANNY TYDZIEŃ POTEM
Tydzień temu dowiedzieliśmy się że Sus i Zayn są znów razem. Nas wszystkich ta wiadomość ucieszyła, ale ja mam dylemat i nie wiem na czym stoję. Z jednej strony z Niall' em chodzimy za rękę i całujemy się ale z drugiej on nigdy nie spytał mnie tak prosto z mostu czy będę jego dziewczyną.
Siedziałam tak z Niall' em i oglądaliśmy TV gdy postanowiłam prosto z mostu spytać się mu czy jesteśmy ze sobą
- Niall mam pytanie czy my jesteśmy ze sobą by tyl...-nie dokończyłam gdyż Niall wpił się w moje usta, wziął mnie na ręce ii... dalej wiecie co się stało XD ...
CDN...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz